LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Zemër lig"/ Me bikini seksi në një vend ekzotik, kush e "shqetësoi" Kejvina Kthellën?

23 Shtator 2022, 13:36, Lifestyle CNA

"Zemër lig"/ Me bikini seksi në një vend ekzotik, kush

Kejvina Kthella është një ndër vajzat më tërheqëse të showbizzit shqiptar. Dimër apo verë, ajo asnjëherë "nuk njeh kufij" kur vjen puna te fotot e nxehta që publikon. 

Natyrisht fiziku i saj është perfekt dhe një gjë të tillë ajo "nuk mund ta fshehë". Por së fundmi ajo ka publikuar disa foto në rrjetin e saj social, ku shfaqet me bikini, e mbishkrimi i fotove duket si një dedikim, për një njeri që mbase nuk i ka bërë mirë. Mbase është dhe ironi, pasi bukuroshja nuk i kursen thumbat asnjëherë dhe di si të provokojë. 

Po kujt i drejtohet Kejvina "zemërligë"? Ende nuk ka bërë asgjë publike./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KEJVINA (@kejvina)

Lajmet e fundit nga