LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja shqiptare i lë pak vend imagjinatës/ Vetëm 1 gazetë iu ndan nga trupi i saj

22 Shtator 2022, 16:47, Lifestyle CNA
Modelja shqiptare i lë pak vend imagjinatës/ Vetëm 1 gazetë
Angela Martini

Anxhela Martini është një ndër modelet më të mira shqiptare, e cila gjithmonë di si ta tërheqë vëmendjen. Prej vitesh tashmë ajo nuk jeton në Shqipëri dhe së fundmi ka realizuar një set fotografik në SHBA. 

Me format perfekte të mbuluara me gazetë, Anxhela shkruaj se ka ardhur koha për të marrë një lajm të mirë. 

"Është koha për të marrë një lajm të mirë"- shkruan modelja krahas postimit provokues në profil./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Angela Martini ???????? (@angela_martini)

Lajmet e fundit nga