LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shakira thyen heshtjen/ Flet pas ndarjes me Pique: Ndonjëherë me duket si ëndërr e keqe

21 Shtator 2022, 17:09, Lifestyle CNA

Shakira thyen heshtjen/ Flet pas ndarjes me Pique: Ndonjëherë me duket

Shakira nuk do të gënjejë: Është e vështirë të flasësh për ndarjen e saj nga Gerard Pique.

Shakira së fundmi ka folur për herë të parë lidhur me ndarjen e saj me futbollistin Pique.

Ndarje e tyre bëri shumë bujë, dhe njerëzit ishin shumë kuriozë mbi marrëdhënien e tyre pas ndarjes. Shumë aludonin se Shakira po vuante shumë, të tjerë besuan se Pique e ka tradhtuar këngëtaren, por edhe pse kanë kaluar tashmë 3 muaj nga gjithë kjo zhurmë e madhe Shakira e ka ende të vështirë të flas për marrëdhënien që la pas.

 “Kam qëndruar e heshtur dhe thjesht jam përpjekur t’i përpunoj. Dhe po, është e vështirë të flasësh për këtë, veçanërisht sepse jam ende duke e përjetuar si gjë, dhe sepse jam në sy të publikut dhe sepse ndarja jonë nuk është si një ndarje e rregullt. Dhe kështu ka qenë e vështirë jo vetëm për mua, por edhe për fëmijët e mi, tepër e vështirë”.- shprehet Shakira.

Megjithatë, këngëtarja e “Hips Don’t Lie” po bën çmos për të mbrojtur fëmijët e saj nga ndarja – dhe nga vëmendja e medias.

 “Unë përpiqem ta bëj dhe t’i mbroj ata, sepse ky është misioni im numër një në jetë. Por më pas ata dëgjojnë gjëra në shkollë nga miqtë e tyre ose hasin në disa lajme të pakëndshme në internet, dhe kjo thjesht i prek ata, e dini?”

Megjithatë, muaj më vonë, ndarja është ende e vështirë për t’u përpunuar.

“Ndonjëherë ndihem sikur e gjithë kjo është një ëndërr e keqe dhe se do të zgjohem në një moment.Por nuk është kështu."/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga