LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet fotoja e rrallë e vajzës së Elon Musk

20 Shtator 2022, 14:21, Lifestyle CNA

Zbulohet fotoja e rrallë e vajzës së Elon Musk

Grimes ka ndarë si rrallëherë një foto të vajzës së saj dhe Elon Musk.

Muzikantja 34-vjeçare postoi një foto të vajzës së saj, Exa Dark Sideræl Musk, e njohur edhe si Y, në "Twitter". Në foto, Y shihet i veshur me një rrobë të zezë me një rrip koke rozë, teksa zvarritet në dysheme me dorën e saj mbi një libër.

"Vajza ime po kërcen me tekno mbi këtë kopje të lindjes së tragjedisë nga Nietzsche - çfarë mbretëreshe", shkroi Grimes në foton e saj, të cilën ajo e postoi në "Twitter" më 18 shtator.

Zbulohet fotoja e rrallë e vajzës së Elon Musk

Ajo gjithashtu shtoi në një postim tjetër në "Twitter" se vajza e saj ka pëlqyer një DJ dhe producent gjerman, duke shkruar: "Ajo e do Boris Brejcha, ajo është kaq e fortë haha".

Zbulohet fotoja e rrallë e vajzës së Elon Musk

Grimes dhe themeluesi i SpaceX janë gjithashtu prindër të një djali 2-vjeçar të quajtur X Æ A-12, të cilin ata e quajnë X.

Kur një ndjekëse e pyeti nëse djalit të saj i pëlqen grupi i saj me degëza FKA, Medieval Thots, ajo tregoi disa njohuri për shijen e tij të muzikës.

“Vëllai i saj është më shumë fans i fka twigs, gjë që është shumë e lezetshme për mua”, u përgjigj këngëtarja kanadeze./CNA.al Burimi: Today.com

Zbulohet fotoja e rrallë e vajzës së Elon Musk

 

Lajmet e fundit nga