LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Një vjehërr si Jozefina Topalli është ëndrra e çdo nuseje"/ Si reagoi Cindy Marina pas kësaj deklarate

20 Shtator 2022, 14:16, Lifestyle CNA

"Një vjehërr si Jozefina Topalli është ëndrra e

Cindy Marina dhe djali i Jozefina Topallit, Genard Topalli, janë bërë pjesë e showbizzit shqiptar prej kohësh tashmë, duke u shndërruar kështu në një ndër çiftet më të përfolura.

Së fundmi, Cindy eshtë bërë pjesë e formatit të kërcimit “Dance Wth Me”, ku natyrisht kurioziteti për vjehrrën e saj është i madh, e sidomos për marrëdhënien e tyre, duke marrë parasysh se Jozefinën e kemi parë vetëm në pozicionin e kryetares së parlamentit si një figurë mjaft të sertë.

Ermal Mamaqi ka qenë ai që e ka ngacmuar me shaka duke i thënë: “Sindi është ëndrra e çdo vjehrre, nuk e di a je e fejuar apo… bëj shaka se e di mos u përgjigj. Dhe vjehrra jote është ëndrra e çdo nuseje”.

Cindy, me pak diplomaci, nuk ka dhënë shumë detaje, duke u shprehur:

 “Nuk kam unazë, tani kam ardhur vetëm me varëse dhe vathë, unazë nuk kam”.

"Një vjehërr si Jozefina Topalli është ëndrra e

Bukuroshja ka folur edhe më parë lidhur me raportin e saj me Genarin, ku ka thënë se marrëdhënia e tyre është shumë e mirë, e madje partneri i saj nuk është xheloz, por e suporton në çdo hap që ndërmerr. Cindy ka zbuluar edhe një tjetër detaj, pasi ka reguar se familjet e tyre janë takuar. Gjithsesi, gjithmon është kujdesur që raportin e saj ta mbajë larg mediave.

“Kurrë nuk jemi bërë xhelozë për njëri-tjetrin. Ai nuk është tip xheloz, është mbështetësi më i madh që kam, për çdo gjë që bëj. E vlerësoj shumë për këtë, sepse ne jetojmë në botën e mediave dhe nëse partneri është xheloz, është problem për punën. Nëse nuk ke një person që të shtyn përpara bëhet edhe më e vështirë. Jam shumë e lumtur që ai është mbështetësi më i madh. Kemi 1 vit bashkë dhe gjërat janë bërë familjare, jemi prezantuar me familjet e njëri-tjetrit”, -ka thënë ajo./CNA.al

Lajmet e fundit nga