LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si barbie!/ Adrola Dushi dhe Samanta Karavella bëjnë "xing" me trendin më IN të momentit

21 Shtator 2022, 14:14, Lifestyle CNA

Si barbie!/ Adrola Dushi dhe Samanta Karavella bëjnë "xing"

Ngjyra rozë është një ndër ngjyrat më trendi, që mund t'i japë një pamje bombastike dhe të ndezur "look"-ut tuaj në çdo kohë. 

Ngjyra "PINK" është një ndër më të preferuarat edhe nga stilistët, të cilët duhet se kohët e fundit po sjellin një trend, atë të "Barbiecore". Të veshurit me një rozë të shëndritshme, të guximshme dhe argëtuese dhe me shumë feminilitet, duket se po bëhet veshja e preferuar në mbarë botën, duke pushtuar kështu po pushton pistat, "TikTok" dhe rrugët.

Së fundmi, edhe dy bukuroshet tona shqiptare, e kanë paraqitur më së miri këtë trend, e bëhet fjalë për këngëtaren Samanata Karavella dhe për modelen Adrola Dushi, të cilat së fundmi janë shfaqur me një veshje të ngjashme ngjyrë rozë të ndezur. 

Cilës mendoni se i shkon më shumë?/ CNA.al

Si barbie!/ Adrola Dushi dhe Samanta Karavella bëjnë "xing"

Lajmet e fundit nga