LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Dubai apo Brazil"/ E qara që nuk keni parë nga "DWM" pas komentit "thumbues" të Ermal Mamaqit

21 Shtator 2022, 13:18, Lifestyle CNA

"Dubai apo Brazil"/ E qara që nuk keni parë nga

Arta Nitaj është modelja, e cila së fundmi i është bashkuar kastit të “Dance With Me Albania”, në krah të personazheve VIP.

Pjesëmarrja e saj u komentua shumë në rrjet duke qenë se kjo ishte dalja e saj e parë që pas skandalit që nxori "youtube"-ri britanik, Teddy Grey.

Në natën e parë të spektaklit Arta shkëlqeu, por pas performancës nuk munguan komentet dhe kritikat. E një prej komenteve ishte pak më djegës, i ardhur ky nga Ermal Mamaqi.

"Dubai apo Brazil"/ E qara që nuk keni parë nga

Komenti i Mamaqit u bë viral në rrjetet sociale, i cili pasohet me disa reagime nga moderatorja Alketa Vejsiu dhe modelja Arta Nitaj.

"Dubai apo Brazil"/ E qara që nuk keni parë nga

Biseda nisi nga Ermali dhe vijoi si më poshtë:

Ermali: Doja të dija si ta bëjmë edhe ne trupin si Arta.

Alketa: Duhet të shkosh në Brazil.

Ermali: Brazil apo Dubai?

Alketa: Po me Dubain ç’kishe tani?

Në program Arta ia ktheu me një buzëqeshje gjithçka, por në prapaskenë mësohet se ajo ishte dëshpëruar nga ai koment thumbues. "Kryefjala.com" raporton se “komentet e anëtarit të jurisë, Ermal Mamaqi, (që janë pasuar me buzëqeshjen ironike edhe të Alketës) e kanë bërë për të qarë Nitajn në prapaskenat e programit.”

Në fakt në pamje të parë nuk duket sikur Ermali kishte diçka konkrete, por që pas qarkullimit të lajmeve se vajzat shqiptare shkojnë si eskorta në Dubai dhe pas skandalit të “Dubai Porta Potty”, ky vend turistik ka marrë një konotacion negativ./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga