LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto me detajet nga gjoksi "i ngritur"/ A ka bërë Klaudia Pepa ndërhyrje në trupin e saj?

21 Shtator 2022, 13:01, Lifestyle CNA

Foto me detajet nga gjoksi "i ngritur"/ A ka bërë Klaudia

Balerina e njohur, Klaudia Pepa, së fundmi i është bashkuar formatit televiziv "Dance With Me Albania", në rolin e jurisë. 

Ajo la Italinë për t'iu bashkuar kësaj aventure të re televizive, ku në vijim do të gjykojë artistët në kërcimet e tyre natë pas nate. 

E qeshur, natyrale dhe mjaft sharmante gjithmonë, por së fundmi Klaudia ka ngritur disa dyshime lidhur me gjoksin e saj, kjo pasi në daljet e saj të fundit duket më i plotë se zakonisht. 

Mund të shikoni fotot, dhe mbase e vini edhe ju re këtë detaj. Por gjithsesi ne ngremë pyetjen, a janë thjeshtë truke femërore të veshjes, apo balerina ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj fizike?!/CNA.al

Foto me detajet nga gjoksi "i ngritur"/ A ka bërë Klaudia

 

Para
Foto me detajet nga gjoksi "i ngritur"/ A ka bërë Klaudia
Pas?

 

Lajmet e fundit nga