LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mark Zuckerberg, baba për herë të dytë/ Zbulon gjininë e fëmijës

21 Shtator 2022, 16:28, Lifestyle CNA

Mark Zuckerberg, baba për herë të dytë/ Zbulon gjininë

Mark Zuckerberg do të bëhet sërish baba. Lajmin e bëri të ditur vetë ai, përmes një postimi në rrjetin e tij social "Instagram". Ai shfaqet krah bashkëshortes së tij, Priscilla Chan, duke zbuluar se do të bëhen me një tjetër vajzë.

“Shumë dashuri. I lumtur të ndaj që Max dhe August do të kenë një motër të re vitin e ardhshëm!”, shkroi ai. Kujtojmë që çifti i famshëm kanë dy vajza, Maxima Chan Zuckerberg, e cila erdhi në jetë në dhjetor të vitit 2015 dhe August, që lindi në gusht 2017.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mark Zuckerberg (@zuck)

 

Lajmet e fundit nga