LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U shfaq në "top formë" pas lindjes/ Marigona Krasniqi tregon "sekretin"

21 Shtator 2022, 15:37, Lifestyle CNA

U shfaq në "top formë" pas lindjes/ Marigona Krasniqi tregon

Modelja Marigona Krasniqi u bë nënë pak ditë më parë, por kjo nuk e ka penguar që të zhvillojë një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në "Instagram". 

Ajo është shfaqur mjaft në formë vetëm pak ditë pas lindjes së bebit dhe për këtë arsye, edhe fansat janë interesuar se si ia ka dalë për këtë. 

Modelja shprehet se nuk ka ndonjë sekret të veçantë e as nuk ka mbajtur ndonjë regjim, por kjo lidhte me metabolizmin e saj. 

“Nuk kam pasur asnjë herë regjim ushqimi. Ka të bëjë me metabolizmin. Edhe e rëndësishme është mos të hani për dy persona gjatë shtatzënisë”- shkruan Marigona në "Instastory"./CNA.al

U shfaq në "top formë" pas lindjes/ Marigona Krasniqi tregon

 

Lajmet e fundit nga