LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një mami seksi si Einxhel/ Moderatorja publikon fotot me bikini

21 Shtator 2022, 18:21, Lifestyle CNA

Një mami seksi si Einxhel/ Moderatorja publikon fotot me bikini

Moderatorja Einxhel Shkira është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan foto nga përditshëmria e saj.

Së fundi ajo ka ndarë në Instagramin e saj dy foto ku shfaqet me bikini duke pozuar shumë seksi.

Einxhel ttregon barkun e rrumbullakosur dhe zbulon që fotot i ka bërë partneri i saj Dj Dagz.

Kujtojmë se pak kohë më parë, Einxhel dhe Dagz zbuluan gjininë e fëmijës, duke ndarë me të gjithë ndjekësit lajmin se janë në pritje të një djali.

Einxhel dhe Dagz nisën historinë e dashurisë së tyre brenda realityshowt Big Brother Vip, dhe lidhja e tyre vazhdon edhe jashtë dhe më e fortë se kurrë./ CNA.al

Një mami seksi si Einxhel/ Moderatorja publikon fotot me bikini

Një mami seksi si Einxhel/ Moderatorja publikon fotot me bikini

Lajmet e fundit nga