LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dasma në fundjavë/ Armina Mevlani “refuzon” mbiemrin Berisha, ja kushti për të ftuarit

22 Shtator 2022, 16:20, Lifestyle CNA
Dasma në fundjavë/ Armina Mevlani “refuzon” mbiemrin
Armina Mevlani dhe Shkelzen Berisha

Pas 10 vitesh lidhje Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Dasma do të zhvillohet këtë fundjave, teksa më herët ishte paralajmëruar se do të ishte në shtator, por akush nuk kishte dhënë asnjë detaj për datën.

Armina ka rrëfyer disa detaje të reja për “Goca dhe Gra”.

“Javës tjetër do jesh si zonja Berisha, do na vish në studio”, i tha Dalina, Arminës.

 “Jo do të vij zi zonja Mevlani. Do të vazhdoj të jem zonja Mevlani.”, tha Armina.

Ndërkohë vajzat në studio nuk kursyen komentet plot humor,  Jerina e pyeti Dalinën nëse e ka vendosur sa lekë do t’i hedhë Arminës në dasmë.

“Do e bëj të madh zarfin, do e lë aty në mes. Doja të hidhja dhe lekë, por Armina tha mos hidhni lekë, kur të kërceni”, tha Dalina

Më herët, Armina ka zbuluar se ajo dhe Shkëlzeni e duan vjeshtën dhe kjo është arsyeja që vendosën që dasmën ta bëjnë në shtator.

Jo vetëm kaq por ajo ka zbuluar se vjehrri i saj, Sali Berisha ka shprehur mbështetje për datën e dasmës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga