LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Shqiptarët gjykojnë nga pamja e jashtme”/ Konkurentja e Përputhen ia “plas në fytyrë” Remilit

21 Shtator 2022, 18:31, Lifestyle CNA
“Shqiptarët gjykojnë nga pamja e jashtme”/ Konkurentja e
Remili i Përputhen

Remili dhe Eda kanë një marrëdhënie shumë të tensionuar me njëri-tjetrin pas një përplasje në një nga episodet e Përputhen.

Komenti i Remilit që Eda i duket si bletë që shkon lule më lule, e bëri Edën të shpërthejë ndaj tij, duke thënë që për këtë nuk do të ketë një falje për të.

Sot në një përballje, Remili i ka kërkuar falje dhe I ka dhuruar një trëndafil të bardhë.

Ndër të tjera, Eda u shpreh se shqiptarët gjykojnë gjithnjë nga pamja e jashtme por ajo ia ka dalë mbvanë vetëm.

“Të gjithë shqiptarët më kanë gjykuar nga pamja e jashtme po unë ia kam dalë vetëm.

Edhe pse prindërit e mi kanë mundësi ekonomike dhe jetojnë në Spanjë, unë kam punuar dhe kam studiuar”, tha Eda. / CNA.al 

 

Lajmet e fundit nga