LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Fitova 100 mijë followersa, duhet të vazhdoja të shaja”/ Marinela tregon çfarë bleu me lekët e Tik Tok-ut

22 Shtator 2022, 16:17, Lifestyle CNA
“Fitova 100 mijë followersa, duhet të vazhdoja të
Marinela Hysa

Marinela Hysa, personazhi i njohur i Tik Tok është rikthyer pas një shkëputje të gjatë nga rrjetet sociale.

Në “Kafe Shqeto”, Marinela foli për periudhën e vështirë që kaloi pas videove që u bënë virale teksa ajo shante, fyente dhe ofendote shumë njerëz të njohur të medias dhe showbiz-it.

E pyetur se sa para kishte fituar nga Tik Tok, Marinela tha se bleu një palë atlete.

“Me lekët e Tik Tok bleva këto atletet për t’i shkelur, ç’i do ato para. Bën para shumë por ç’i do. Mua Tik Toku edhe 5 mijë euro në muaj të më jepte nuk do e bëja. Unë fitova 100 mijë followersa duhet të vazhdoja të shaja të fyjeja, por nuk e shes integritetin tim për para”, tha Marinela./ CNA.al

Lajmet e fundit nga