LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Moderatori i njohur largohet nga Top Channel/ Shkaqet?

22 Shtator 2022, 16:57, Lifestyle CNA

Moderatori i njohur largohet nga Top Channel/ Shkaqet?

Gazetari Flori Gjini ka munguar sot në emisionin "Shqipëria LIVE", ku prej disa sezonesh jemi mësuar ta shohim krah për krah me moderatoren Erjona Rusi. 

Kryefjala.com ka raportuar se gazetari është larguar nga Top Channel dhe me sa duket nuk do të jetë pjesë e kësaj media. Gjithashtu vetë Gjini ka postuar një foto nè Instagramin e tij ku shkruan:

"Ditë të egra, e vërteta nuk negociohet". 

Kryefjala ka raportuar gjithashtu se Flori mungoi edhe në festën private, që TCH e organizon çdo vit. Gjithsesi end enuk ka një reagim zyrtar nga vetë moderatori dhe gjithçka mbetet për t'u parë në vijim./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Flori Gjini (@florigjiniii)

Lajmet e fundit nga