LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Influencuesja italiane "nxeh" rrjetin/ Merr breshëri komentesh negative: Je dhe nënë...

23 Shtator 2022, 10:44, Lifestyle CNA

Influencuesja italiane "nxeh" rrjetin/ Merr breshëri komentesh

Influencuesja italiane, Clizia Incorvaia, së fundmi po shijon disa ditë pushime në zonat malore, së bashku me familjen e saj. Pjesë e këtyre pushimeve sigurisht ishte dhe djali i saj i vogël nga martesa e parë. 

Në këto ditë relaksi, bukuroshja nuk ka hezituar të bëjë edhe postime në rrjetet e saj sociale. Por pavarësisht se fotot ishin të bukura, komentet nuk ishin edhe aq pozitive, e shkak për këtë është fakti se ajo është "nënë".

Ndjekësit e kritikuan se një nënë nuk mund të shfaqet kaq provokuese në rrjetet sociale. Por gjithsesi ajo nuk e ka vrarë aspak mendjen dhe ka vijuar me postimet e saj, ku në një prej tyre shkruan:

"Kush do më ndalojë të postoj foto edhe pse jam nënë?!"/CNA.al

Influencuesja italiane "nxeh" rrjetin/ Merr breshëri komentesh

Influencuesja italiane "nxeh" rrjetin/ Merr breshëri komentesh

Influencuesja italiane "nxeh" rrjetin/ Merr breshëri komentesh

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Clizia Incorvaia (@cliziaincorvaia)

Lajmet e fundit nga