LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Policia i shkoi në sheshxhirim/ Shakira bën gjestin e papritur ndaj gazetarit

22 Shtator 2022, 17:21, Lifestyle CNA
Policia i shkoi në sheshxhirim/ Shakira bën gjestin e papritur ndaj
Shakira

Pas ndarjes me Pique duket se Shakira po fokusohet fuqishëm për një rikthim në industrinë e muzikës dhe së fundmi ajo ka nisur xhirimet për projektin e saj muzikor në bashkëpunim më këngëtarin Ozuna.

Xhirimet e klipit po bëhen në Katalonia, ku qindra fansa u mblodhën për t’I parë xhirimet e klipit drejtëpërdrejtë. Sigurisht paparazët ishin të pranishëm kudo, por situatë e sikleteshme ndodhi aty pranë sheshxhirimit.

Një gazetar po arrestohej nga policia e cila ruante zonën e qytetit. Gazetari menjëherë klithi duke thirrur: Unë jam gazetar! Ndihmë, po më godasin Shakira!

Kjo situatë tërhoqi menjëherë vëmendjen e të pranishmëve, madje edhe të vetë Shakirës, e cila ndërpreu xhirimet dhe shkoi për t’u marrë personalisht me zgjidhjen e situatës. Ajo kërkoi të dinte arsyen pse policia po e arrestonte gazetarin. Përveç kësaj, artistja siguroi se gazetari kolumbian i arrestuar njihej nga familja e saj.

Ky reagim lumturoi gazetarin, por mori edhe një valë duartrokitjesh nga fansat nga gjesti fisnik që ajo bëri./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga