LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E kush mund ta bënte tjetër?/ Kim Kardashian "var në vesh" dy karta krediti

22 Shtator 2022, 20:48, Lifestyle CNA

E kush mund ta bënte tjetër?/ Kim Kardashian "var në

Kim Kardashian nuk është e panjohur për grumbullimin e faturave të larta në Balenciaga, marka e saj e preferuar e modës – dhe mund të jetë tallur me këtë fakt me zgjedhjen e aksesorëve të saj të martën.

Duke dalë në NYC për të promovuar sezonin 2 të "The Kardashians" të Hulu në "Good Morning America", ylli tërhoqi vëmendjen me një palë vathë me formën e kartës së kreditit të Balenciagës.

Ndërsa stili fillimisht shitej me pakicë për 425 dollarë, këto ditë, do t'ju duhet të pastroni faqet e rishitjes nëse dëshironi një palë./CNA.al

E kush mund ta bënte tjetër?/ Kim Kardashian "var në

E kush mund ta bënte tjetër?/ Kim Kardashian "var në

Lajmet e fundit nga