LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E mbrojti në gjyqin për shpifje/ Johnny Depp nis romancën e re me avokaten e tij

22 Shtator 2022, 20:12, Lifestyle CNA

E mbrojti në gjyqin për shpifje/ Johnny Depp nis romancën e re me

Johnny Depp është në lidhje me Joelle Rich, një avokate që e përfaqësoi atë në gjyqin e tij për shpifje në Mbretërinë e Bashkuar kundër "The Sun", mund të konfirmojë "Page Six".

Na është thënë se avokatja me bazë në Londër është e martuar, por e ndarë dhe divorci i saj mund të mos jetë finalizuar ende.

Në fillim të kësaj vere, Depp, 59 vjeç, ndezi thashethemet për romancë me një avokate tjetër, Camille Vasquez, e cila e përfaqësoi atë në gjyqin e tij fitues për shpifje në SHBA kundër ish-gruas së tij Amber Heard.

Sidoqoftë, Vasquez shpejt i qetësoi thashethemet, duke i quajtur akuzat "seksiste" dhe "joetike".

“Unë kujdesem shumë për klientët e mi dhe padyshim që jemi afruar”,  tha ajo për "People" në qershor. "Por kur them 'ne', kam parasysh të gjithë ekipin, dhe sigurisht që përfshin Johnny."

Vasquez vuri në dukje se ylli i "Pirates of the Caribbean" kishte qenë miku dhe klienti i saj për katër vjet e gjysmë.

“Është gjithashtu një akuzë joetike që po bëhet. Është seksiste”, shtoi ajo. “Është për të ardhur keq, dhe është zhgënjyese, por në të njëjtën kohë, vjen me territorin. Nuk mund të them se isha aq e befasuar.”/CNA.al Burimi: Page Six

Lajmet e fundit nga