LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Dua ta marrë vesh bota"/ Miku i ngushtë i Princ Harry dhe Meghan Markle nxjerr sekretet e brendshme të çiftit

23 Shtator 2022, 11:18, Lifestyle CNA

"Dua ta marrë vesh bota"/ Miku i ngushtë i Princ Harry dhe

Veprimet e tyre së fundmi kanë treguar shumë, por njerëzit gjithmonë do të jenë skeptikë lidhur me çiftin më të porfolur në Britani dhe jo vetëm, Meghan Markle dhe Princ Harry. Ky i fundit hoqi dorë pak kohë më parë nga familja mbretërore për sigurinë e gruas së tij.

Së fundmi një mik i ngushtë i çiftit, Tyler Perry, ka zbuluar disa sekrete të dyshes lidhur me marrëdhënien e tyre. Ndër të tjera ai u shpreh se dashuria e tyre është e vërtetë dhe e pamposhtur.

“Ajo që unë di për ata të dy dhe ajo që dua që bota të dijë, është se sa shumë e duan ata njëri-tjetrin,” tha ai. Më tej, shtoi: “Ata gjetën njëri-tjetrin, gjë që nuk kishte gjasa. Dashuria e tyre është me të vërtetë prekëse dhe thjesht doja të bëja gjithçka që mundja për t’i mbështetur.”

Kujtojmë se Perry ishte ndër të paktët persona të cilët mbështetën Meghan dhe Princ Harry-n pas largimit të tyre nga familja mbretërore, ku i ndihmoi ata të zhvendosen në Amerikë. Harry, Meghan dhe djali i tyre, Archie, qëndruan në shtëpinë e Perry-t për tre muaj përpara se Duka dhe Dukesha e Sussex-it të blinin shtëpinë e tyre në Montecito, Kaliforni./CNA.al Burimi: The People

 

Lajmet e fundit nga