LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aromë korçe dhe shumë alegri/ Ja ku mund t'i gjeni këtë fundjavë vëllezërit korçarë

23 Shtator 2022, 15:27, Lifestyle CNA

Aromë korçe dhe shumë alegri/ Ja ku mund t'i gjeni

Vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi, janë dyshja më e dashur për publikun. Me shumë harmoni dhe entuziazëm ata gjithmonë dinë si ta "ngrenë" publikun në këmbë. 

Vera kaloi dhe turi i tyre veror në shumë qytete e shtete ku ka shqiptarë, dhuroi shumë alegri për të gjithë. Tani që temeperaturat po zbresin, nuk do të thotë se dy korçarët nuk mund t'i ndezin gjakrat sërish për gjithë dashamirësit që e duan dhe e pëlqejnë muzikën e tyre. 

Së fundmi ata kanë njoftuar se në datën 23 shtator ju mund të shkoni të shijoni ritmet e muzikës së tyre nga afër në "Dejavu Night Club", tek Ish-Cavaliero në Tiranë. Po ashtu, vëllezërit Endri dhe Stefi do të jenë më 24 shtator në Korçë në restorantin "Benvenuti In Calbria"./CNA.al

Aromë korçe dhe shumë alegri/ Ja ku mund t'i gjeni

Aromë korçe dhe shumë alegri/ Ja ku mund t'i gjeni

Lajmet e fundit nga