LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish-konkurrentja e “Përputhen” nuk kursehet për Bora Zemanin/ Është femra më mendjemadhe e "showbizz"-it

24 Shtator 2022, 12:36, Lifestyle CNA

Ish-konkurrentja e “Përputhen” nuk kursehet për Bora

Ish-konkurrentja e “Përputhen 3”, Antonia Gjoka, ka folur me rezerva për moderatoren Bora Zemani, e cila drejtonte emisionin e dashurisë, ku ajo ka marrë pjesë.

Antonia e ka cilësuar Borën si femrën më mendjemadhe të "showbizz"-it shqiptar gjatë një interviste televizive.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” tha në “Glamour Zone” se Bora nuk e ka përshëndetur kur kanë rastisur të jenë në të njëjtin vend dhe i ka qëndruar e ftohtë.

“Do të thoja që është Bora Zemani, sepse kemi rastisur në të njëjtin korridor dhe nuk jemi përshëndetur. Më ka qëndruar e ftohtë, ndoshta ashtu ka karakterin e saj. Dhe unë jam dyfish kur nuk shoh ndonjë mirësjellje te të tjerët”, deklaroi Antonia.

Ndërkohë, kujtojmë se kjo nuk është e vetmja ish-konkurrente e “Përputhen” që ka shprehur pakënaqësi nga moderatorja. Edhe të tjerë personazhe kanë kritikuar Borën për qëndrimet që mban jashtë në emisionit të dashurisë./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga