LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ylli i Elbasanit ngre temperaturat në rrjet/ Ekspozon të pasmet “bombë” me bikini

25 Shtator 2022, 08:53, Lifestyle CNA
Ylli i Elbasanit ngre temperaturat në rrjet/ Ekspozon të pasmet
Ish-Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini

Ish-Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini, është një nga modelet më seksi dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Ylli nga Elbasani, njihet për pozat e saj të nxehta dhe provokuese që shpesh ndan në rrjetet sociale.

Këtë herë fotot seksi vijnë nga Mykonos, ku modelja shfaqet perfekte me bikini.

Trejsi si gjithnjë di më së miri si të tërheqë vëmendjen me hiret e saj, duke bërë që ndjekësit të çmenden pas saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga