LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Pak orë para dasmës, Armina Mevlani zbulon vellon e bardhë të nusërisë

24 Shtator 2022, 18:56, Lifestyle CNA
Foto/ Pak orë para dasmës, Armina Mevlani zbulon vellon e bardhë
Armina Mevlani

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzojnë këtë të dielë dashurinë e tyre.

Por teksa na ndajnë edhe pak orë nga dasma e vitit, Armina ka ndarë me ndjekësit disa detaje.

Vetëm pak më parë, blogerja ka postuar një pjesë nga velloja e saj, që nuk mund të mungonin detajet që e bëjnë unike.

“Love is the answer”, (dashuria është përgjgjja) qëndiset në vellon e saj.

Ndjekësit po presin me padurim detajet e ardhshme të dasmës./CNA.al

Foto/ Pak orë para dasmës, Armina Mevlani zbulon vellon e bardhë

Lajmet e fundit nga