LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga ish-zëdhënësja e PD deri tek aktorët e gazetarët/ VIP-at që shkëlqyen në dasmën e Arminës dhe Shkëlzenit

26 Shtator 2022, 11:24, Lifestyle CNA

Nga ish-zëdhënësja e PD deri tek aktorët e gazetarët/

Mbrëmjen e djeshme Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre pas 10 vitesh njohje. Të dy shkëlqyen dhe ishin shumë të lumtur krah njëri-tjetrit, por edhe të ftuarit i dhanë një atmosferë të jashtëzakonshme dasmës.

Nën ritmet e muzikës popullore e klasike të sjellë mjeshtërisht nga këngëtari Flori Mumajesi, të gjithë bënë qejf dhe i kënaqën pa fund. 

Ndërkohë që të gjithë ishim kuriozë se cilët VIP-a ishin pjesë e mbrëmjes ne po iu sjellim disa këtu./CNA.al

Julian Deda dhe bashkëshortja e tij.

Nga ish-zëdhënësja e PD deri tek aktorët e gazetarët/

Dikur zëdhënësia e PD, tashmë moderatore Erla Mëhilli

Nga ish-zëdhënësja e PD deri tek aktorët e gazetarët/

Bukuroshja Olta Gixhari

Nga ish-zëdhënësja e PD deri tek aktorët e gazetarët/

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi

Nga ish-zëdhënësja e PD deri tek aktorët e gazetarët/

Modelja Agnesa Vuthaj

Nga ish-zëdhënësja e PD deri tek aktorët e gazetarët/

Çifti Valdrin Sahiti (stilist) dhe bashkëshortja Edita Ramadani (blogere)

Nga ish-zëdhënësja e PD deri tek aktorët e gazetarët/

Dalina Buzi (gazetare, sipërmarrëse, moderatore)

Nga ish-zëdhënësja e PD deri tek aktorët e gazetarët/

Këngëtarja Marsela Çibukaj

Nga ish-zëdhënësja e PD deri tek aktorët e gazetarët/

Ish deputetja Rudina Hajdari

Nga ish-zëdhënësja e PD deri tek aktorët e gazetarët/

Nga ish-zëdhënësja e PD deri tek aktorët e gazetarët/

Politikania Albana Vokshi dhe Floriana Garo (zëdhënësia e PD)

Nga ish-zëdhënësja e PD deri tek aktorët e gazetarët/

 

Lajmet e fundit nga