LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Video/ Shkëlzeni ‘rrëmben’ Arminën në krah, pamje nga ceremonia

25 Shtator 2022, 19:48, Lifestyle CNA
Foto-Video/ Shkëlzeni ‘rrëmben’ Arminën në
Armina dhe Shkelzeni

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kanë kurorëzuar sonte historinë e tyre të dashurisë në martesë.

Çifti i kanë thënë po njëri-tjetrit, para 300 të ftuarave, në një ceremony që po mbahet në një ambient në zonën e Shijakut.

Ceremonia e dasmës ka nisur që në orën 17:00 me një koktej për të ftuarit, ndërsa blogerja e njohur ka mbërritur me një mjet ‘vintage’ të markës ‘Lincoln’, të viteve 60’.

Foto-Video/ Shkëlzeni ‘rrëmben’ Arminën në

CNA.al, ka siguruar dhe pamjet nga ceremonia, teksa cifti vallëzon nën tingujt e baladës së Ajlehandro Fernadez dhe Christina Aguilera.

Sa i përket fustanit, Armina ka veshur fillimisht një fustan të krijuar nga Vivienne Westwood, që shkon deri në fund të këmbëve. Më pas ajo do të veshë dhe dy krijime nga Festim Isufi dhe Valdrin Sahiti.

Ndërkohë, elegant duket edhe Shkëlzen Berisha me një kostum klasik të zi dhe këmishë të bardhë.

 

Lajmet e fundit nga