LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Stiloi fustanin e nusërisë për Armina Mevlanin/ Valdrin Sahiti tregon porositë që i la ajo

26 Shtator 2022, 09:46, Lifestyle CNA

Stiloi fustanin e nusërisë për Armina Mevlanin/ Valdrin Sahiti

Stilisti Valdrin Sahiti ishte njëri nga stilistët që Armina Mevlani i besoi kurimin e një prej fustaneve të dasmës së saj. Në një intervistë për A2CNN, Valdrini ka treguar se çfarë kërkesash ka pasur Armina për fustanin e saj të nusërisë. 


“Kërkesat e Arminës janë gjithmonë shumë modeste, në prerje dhe në material. Fustani ishte i thjeshtë dhe shumë i lehtë në vallëzim"- u shpreh stilisti duke shtuar se ishte një dasmë e qetë dhe “gjithçka ishte në pozicionin e duhur”./CNA.al

Lajmet e fundit nga