LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video emocionuese/ Vallëzimi i Liri Berishës me të birin dhe Arminën

25 Shtator 2022, 21:58, Lifestyle CNA
Video emocionuese/ Vallëzimi i Liri Berishës me të birin dhe
Lirie e Shkelzen Berisha

Në familjen e liderit të Partisë Demokratike, Sali Berisha sot ka gëzim të madh.

Djali i familjes, Shkëlzen Berisha kurorëzon dashurinë me blogeren e njohur Armina Mevlani.

Pamjet nga ceremonia me 300 të ftuar janë publikuar përgjatë gjithë mbrëmjes nga mediat.

Ndërkoh që pamje emocionuese janë këto në videon e mëposhtme, ku Lirie Berisha kërcen me të birin, ndësa më pas i bashkohet dhe Armina./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga