LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Flori Mumajesi nxjerr në shesh sekretin e çiftit Armina dhe Shkëlzen

26 Shtator 2022, 09:51, Lifestyle CNA

VIDEO/ Flori Mumajesi nxjerr në shesh sekretin e çiftit Armina dhe

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë pas 10 vitesh njohje. Mbrëmja ishte përrallore dhe Armina u duk si një princeshë e vërtetë me fustanet që kishte zgjedhur. 

Të gjithë të ftuarit u kënaqën nën ritmet e muzikës popullore e jo vetëm, pasi në dasëm përformoi këngëtari i njohur Flori Mumajesi dhe grupi i tij "Three Dots". 

Armina si një nuse zakoni nga Tropoja, kërceu shumë bukur vallen e Tropojës, ashtu e veshur me kostum popullor, ndërkohë që nëna e saj Mimoza Mevlani, ka dhuruar spektakël, pasi në një moment ajo rrëmbeu mikrofonin dhe ka filluar të këndojë.

Edhe Liri Berisha kërceu nën ritmet e këngës popullore. I ftuar ishte edhe këngëtari Flori Mumajesi i cili tha ndër të tjera se Shkëlzeni i thërret Arminës ‘topoxhixho”./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga