Video-Demokratët vërshojnë brenda/ Çfarë po ndodh në selinë e PD

8 Janar 2022, 10:55, Politikë CNA
Video-Demokratët vërshojnë brenda/ Çfarë po ndodh

Demokratët, të cilët janë mbledhur sot në një protest madhëshore, kanë shqyer dyert e selisë së PD, dhe kanë vërshuar brenda.

CNA.al ka siguruar disa video, ku shikohet se protesuesit janë future brenda selisë.

Ata kanë mundur të hapin një tjetër derë në katin e parë të godinës./CNA.al

Lajmet e fundit nga