Video-Çfarë po ndodh në selinë e PD/ Basha vendos foni në tarracë, blindohet hyrja anësore

8 Janar 2022, 09:23, Politikë CNA
Video-Çfarë po ndodh në selinë e PD/ Basha vendos foni

Kur kanë mbetur më pak se dy orë nga nisja e protestës, Basha duket se vijon të marrë masa.

Në pritje të protestës masive përpara selisë së Partisë Demokratike, shihen lëvizjet e para.

Në tarracën e selisë janë vendosur disa bokse nga njerëzit e Bashës.

Ky i fundit ka mbërritur në mëngjes në seli dhe ka hyrë nga hyrja anësore, e cila ndërkohë është duke u ruajtur dhe mbikëqyrur./CNA.al

Lajmet e fundit nga