“Lideri nuk fshihet”/ Këlliçi-demokratëve: Selia është shtëpia juaj, hyni pa trokitur

7 Janar 2022, 17:30, Politikë CNA
“Lideri nuk fshihet”/ Këlliçi-demokratëve: Selia

Deputeti Belind Këlliçi ka deklaruar se lideri nuk fshihet dhe nuk izolohet. Përmes një statusi në rrjetet sociale, Këlliçi shkruan se, izolimi nuk ka të ardhme dhe se shtëpia e lirisë do t?i ketë gjithnjë dyert e hapura për demokratët.

?Selia është shtëpia juaj.Hyni pa trokitur?, shkruan ndër të tjera Këlliçi

?Një lider nuk fshihet, nuk izolohet. Izolimi nuk ka të ardhme. Shtëpia e Lirisë do t?i ketë gjithnjë dyert hapur për demokratët. Selia është shtëpia juaj. Hyni pa trokitur?, shkruan Këlliçi./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga