Berisha i vendosur/ Nesër hapen dyert e PD

7 Janar 2022, 12:45, Politikë CNA
Berisha i vendosur/ Nesër hapen dyert e PD

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar se nesër do të hapen dyert e selisë së PD.

Në një deklaratë për mediat, Berisha theksoi se nuk ka asnjë diskutim që nesër do hapen dyert.

?Nuk ka asnjë diskutim që dyert do të hapen. Në mënyrën më të vendosur selia do t?u kthehet demokratëve nuk ka blind që mund të pengojë demokratët shqiptarë. Çdo blind që është vendosur në këtë ndërtesë do të parkohet në një kamion dhe të vendoset afër shtëpisë së tij që Lulzim Brava të bëjë ctë doje më te nuk është ndërtesë e një grupi terrorist, por e PD. Edhe vetë Lul Brava e di shumë mirë që nesër do largohet?-tha Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga