Fytyra e vërtetë e mafias/ Evi Kokalari jep alarmin: Zoti pastë mëshirë mbi ne

7 Janar 2022, 07:53, Politikë CNA
Fytyra e vërtetë e mafias/ Evi Kokalari jep alarmin: Zoti pastë

Aktivistja Evi Kokalari ka reaguar ashpër pas daljes së pamjeve të nga brenda selisë së Partisë Demokratike, ku shiheshin njerëz të veshur me të zeza, të armatosur dhe me kapuçë e me maska dhe si dhe blindimii dyerve.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Kokalari shkruan se këto ditë kemi parë fytyrën e vërtet të mafies në Shqipëri.

?Ç?po ndodh sot, s?ka lidhje më me bindje politike, por me një qeveri mafioze dhe të paskrupulltë.

Prandaj duhet që çdo shqiptar i ndershëm, i majtë apo i djathtë, të bashkohet me ata që po luftojnë këtë marrëzi që po na shohin sytë.

Shqipëria është gllabëruar nga Camorra ballkanike.

Zoti pastë mëshirë mbi ne?, shkruan Kokalari./E.S-CNA.al

Lajmet e fundit nga