Basha shfaqet në televizionin e preferuar/ Nis justifikimet

6 Janar 2022, 20:14, Politikë CNA
Basha shfaqet në televizionin e preferuar/ Nis justifikimet

Lulzim Basha pas bunkerizimit të PD, ka nisur show-et mediatike.

Ashtu si në çdo dalje tjetër, ai është shfaqur në të vetmin ekran që i hap derën, në Top Channel.

I ftuar në emisionin Open të Eni Vasilit, Basha ka shmangur në mënyrë direkte përgjigjen për veprimet e tij, dhe ka nisur justifikimet.

Me të njëjtin refren, Basha shprehet se ka pasur punime dhe ndaj është devijuar edhe lëvizja brenda selisë.

Basha shprehet se Berisha si tub oksigjeni për Ramën po mundohet të zhvendosë vëmendjen nga skandalet e Ramës dhe trillon për bunkerizimin e PD, ndonëse provat flasin qartë./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga