Foto lajm- Berisha i pranishëm në 31 vjetorin e PD Fier/ Demokratët i rezervojnë pritjen e zjarrtë

6 Janar 2022, 16:13, Politikë CNA
Foto lajm- Berisha i pranishëm në 31 vjetorin e PD Fier/

PD e Fierit ka festuar sot 31 vjetorin e krijimit të saj. I pranishëm në këtë ceremoni, ishte edhe ish kryeministri Sali Berisha, i shoqëruar edhe nga deputeti i PD Luan Baçi.

Me qindra demokratë kanë dalë në shesh dhe kanë pritur liderin e tyre historik.

Para tortës dhe me një gotë në dorë, Berisha uron demokratët për një të ardhme më të mirë dhe të bashkuar kundër regjimit aktual./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga