“Burgu i grave 325”/ Kulluri ironizon bunkerizimin e PD-së

6 Janar 2022, 19:49, Politikë CNA
“Burgu i grave 325”/ Kulluri ironizon bunkerizimin e PD-së

Bunkerizimi i Partisë Demokratike nga Lulzim Basha ka kaluar në një tjetër nivel. Pas blindimit të dyerve të jashtme, tashmë rradha ka kaluar tek korridoret.

Kandidati për kryetar të PD Edvin Kulluri, në një postim në rrjetin social Facebook ka ironizuar veprimet e Bashës.

Teksa shkruan se ?liderin perëndimor? nuk e merr përsipër historia, ka etiketuar vendndodhjen si ?burgu i grave 325?.

?Parti e hapur, demokratike dhe me lider me formim perëndimor!

Këtë nuk ka histori që e merr! Lul Hekri!?, shkruan Kulluri./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga