Basha hap dyert e PD për kapuçzinjtë/ Paralajmëron Topalli: Edhe dy ditë...

6 Janar 2022, 16:44, Politikë CNA
Basha hap dyert e PD për kapuçzinjtë/ Paralajmëron

Dera e Partisë Demokratike me urdhër të Lulzim Bashës hapet vetëm për persona me kapuç të zinj dhe të armatosur për të nxitur dhe provokuar dhunë dhe mbyllet për deputetët e saj.

Lidhur me këtë ka ardhur edhe reagimi i ish kryeparlamentares Jozefina Topalli.

Në një postim në rrjetin social Facebook, Topalli ka paralajmëruar Bashën se edhe dy ditë i kanë ngelur, duke iu referuar protestës që do të mbahet në datën 8 janar.

?Dera e PD është e mbyllur për deputetët e PD, por është kapak e hapur për njerëz maskuar!

Edhe 2 ditë…?, shkruan Topalli./CNA.al 

Me kapuç të zinj në kokë/ ?Grupi i zjarrit? gati për provokim dhe dhunë në selinë e PD

Lajmet e fundit nga