Çfarë po ndodh në PD?/ Zbulohen dyert e blinduara brenda selisë

6 Janar 2022, 20:53, Politikë CNA
Çfarë po ndodh në PD?/ Zbulohen dyert e blinduara brenda

Mashtrimi i Lulzim Bashës ka dalë në shesh. Ndërsa ishte i ftuar në televizionin e ortakëve të inceneratorëve, Top Channel, Basha ka mohuar që të ketë bunkerizim të PD.

Sipas tij, nuk ka dyer të blinduara dhe është justifikuar se ka vetëm llaç dhe tulla ndaj edhe sipas tij është devijuar lëvizja.

Por ka qenë Syri që e ka nxjerr blof. Kamera e këtij televizioni ka hyrë brenda selisë ku pamjet flasin vetë./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga