U kapën “mat” nga gazetari/ Bashës dhe Bardhit iu prishet gjumi

7 Janar 2022, 08:54, Politikë CNA
U kapën “mat” nga gazetari/ Bashës dhe Bardhit iu prishet

Gazment Bardhi dhe Lulzim Basha kanë mbërritur që në orët e para të mëngjesit në selinë blu.

Mesa duket pas zbulimit të dyerve të blinduara, për të cilat Bardhi pretendonte si ishin adesiv, Bashës dhe Bardhit u është prishur gjumi dhe sot janë parë që në mëngjes në selinë e PD.

Që në orët e para të mëngjesit, makinat e Bashës dhe Bardhit shihen të parkuara në oborrin e PD.

Kujtojmë këtu se dje Basha mohoi akuzat për dyert e blinduara, ndërkohë që mediat nxorën pamje të asaj çfarë po ndodh brenda selisë së PD-së.

Ka qenë gazetari Bled Marku i cili ka hyrë nga dritarja e tualetit të selisë dhe ka parë çfarë po ndodh aty brenda, ku ka pikasur edhe dyert e blinduara.

Lajmet e fundit nga