Basha blindoi dyert/ Komisioni për Rithemelimin drejt selisë së PD

7 Janar 2022, 09:53, Politikë CNA
Basha blindoi dyert/ Komisioni për Rithemelimin drejt selisë së

Anëtarë të Komisionit për Rithemelimin e PD do të jenë edhe sot në selinë blu.

?Sot do të shkohet në seli për të zhvilluar mbledhje në orën 11.00 dhe 12.00 ?, thuhet në një njoftim të Grupit të Rithemelimit.

Kujtojmë këtu se dy ditë me radhë, anëtare të këtij komisioni kanë shkuar në selinë e PD, por nuk janë futur dot brenda.

Ndërkohë, dje u publikuan faktet që tregojnë se Basha ka blinduar dyert e selisë së PD./CNA.al

Lajmet e fundit nga