FOTOLAJM/ Berisha ulet në kafe me gazetarët në selinë e Partisë Demokratike

7 Janar 2022, 14:41, Politikë CNA
FOTOLAJM/ Berisha ulet në kafe me gazetarët në selinë e

Ish kryeministri Sali Berisha, në një dalje për mediat ditën e sotme ka bërë deklarata të forta në lidhje me kryetarin e shkarkuar Lulzim Bashën.

Berisha ka paralajmëruar Bashën se është pakicë dhe se karriera e tij politike ka marrë fund. Ndërkaq pas konferencës për shtyp, lideri historik i PD-së është ulur në kafe me gazetarët në selinë blu.

Përmes një fotoje në rrjetet sociale, drejtoresha e komunikimit për Foltoren, Floriana Garo shkruan se Berisha di gjithnjë t?i mbajë të interesuar gazetarët.

?Sali Berisha di gjithmone ti mbaje gazetaret te interesuar! ? nje kafe e kendshme me ta ne kafenene e Selise se PD?, shkruan Garo./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga