Video-Grida Duma mbërrin me 5 truproja në selinë e PD

8 Janar 2022, 09:34, Politikë CNA
Video-Grida Duma mbërrin me 5 truproja në selinë e PD

Ndërkohë që vetëm një orë e gjysëm na ndan nga fillimi i protestës, në selinë e blinduar të PD-së ka mbërritur edhe deputetja Grida Duma.

Por, sikurse shikohet dhe në videon më poshtë, ajo që bie në sy është fakti se Duma shoqërohej nga të paktën 5 truproja.

Edhe ajo hyri nga hyrja anësore e godinës së fortifikuar.

Lajmet e fundit nga