“Legen, hajdut”/ Demokratët nxjerrin për leckash jashtë banalin Roland Bejko

8 Janar 2022, 09:50, Politikë CNA
“Legen, hajdut”/ Demokratët nxjerrin për leckash

Tensionohet situate në selinë e Partisë Demokratike.

Roland Bejko ka provokuar protestuesit që janë mbledhur para selisë blu.

Pas këtij veprimi, turma nuk e ka lejuar që të hyjë në seli dhe kanë nisur në korr thirrjet ?legen, hajdut?.

Ata kanë kërkuar nga Bejko që të mos nxisë provokime, pasi kanë ardhur për protesta paqësore.

Lajmet e fundit nga