Video-Ofendoi protestuesit/ Demokratët i tregojnë vendin Mziut

8 Janar 2022, 09:52, Politikë CNA
Video-Ofendoi protestuesit/ Demokratët i tregojnë vendin Mziut

Ndërsa na ndan gati dhe një orë nga protesta madhështore që pritet të mbahet para selisë së PD, ka pasur edhe një përplasje.

Mësohet se teksa protestuesit kanë nisur të mblidhen para selisë së PD, aty ka mbërritur edhe Xhelal Mziu, i cili ka ofenduar protestuesit.

Ata janë revoltuar, duke iu kthyer atij po me fyerje./CNA.al

Lajmet e fundit nga