LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Çmendet 41 vjeçari/ Godet me grushte tri shtetase

19 Nëntor 2021, 10:40, Kronika CNA
Çmendet 41 vjeçari/ Godet me grushte tri shtetase

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 41 vjeçarin me inicialet G.P.

Ky shtetas për motive të dobëta ka kërcënuar dhe ka goditur me grushte tri shtetase.

?Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 3 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit G. P., 41 vjeç, pasi në rrugën ?Myslym Shyri?, për motive të dobëta ka kanosur dhe goditur me grushte 3 shtetase?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga