LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përndiqte vazhdimisht një qytetare/ Në pranga 57-vjeçari në Vlorë

18 Nëntor 2021, 12:43, Kronika CNA
Përndiqte vazhdimisht një qytetare/ Në pranga 57-vjeçari

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një 57-vjeçar, i cili përndiqte një shtetase në mënyrë të vazhdueshme, duke e shqetësuar dhe frikësuar atë.

?Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë për veprën penale ?Përndjekja?, shtetasin F. S., 57 vjeç, banues në Vlorë, sepse në mënyrë të vazhdueshme ka përndjekur një shtetase?, deklaron policia në njoftimin zyrtar./CNA.al

Lajmet e fundit nga