LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Iu gjet kokainë në banesë/ Arrestohet 32 vjeçari

17 Nëntor 2021, 14:38, Kronika CNA

Policia ka arrestuar një 32 vjeçar pasi akuzohet për shpërndarje të dozave të drogave të forta.

Shtetasit me iniciale A. H., 32 vjeç, banues në Durrës, gjatë një kontrolli në banesën e tij, iu gjet dhe iu sekuestrua një sasi lënde narkotike kokainë e ndarë në doza.

?Sekuestrohet një sasi lënde narkotike kokainë e ndarë në doza, vihet në pranga poseduesi.

Nga Forca e Posaçme Operacionale në DVP Durrës, në bashkëpunim me specialistët e Hetimit të Trafikut të Paligjshëm dhe Narkotikëve, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit:

A.H., 32 vjeç, banues në Durrës, pasi gjatë kontrollit fizik dhe kontrollit në banesën e tij, iu gjet dhe iu sekuestrua një sasi lënde narkotike kokainë e ndarë në doza?, thuhet në njoftimin e policisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga