Shkrumbohet nga flakët banesa e të moshuarve në Dropull

16 Nëntor 2021, 19:38, Kronika CNA
Shkrumbohet nga flakët banesa e të moshuarve në Dropull

Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Hllomo në Dropull.

Flakët janë përhapur me shpejtësi favorizuar nga era e fortë.

Mësohet se në banesë jetonin një çift të moshuarish. Për fatin e tyre nuk dihet ende, ndërsa policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendngjarje./CNA.al

Lajmet e fundit nga