Babai dhe vëllai në burg në Greqi/ Del fotoja e mostrës që vrau dhe groposi 8-vjeçarin

16 Nëntor 2021, 19:50, Kronika CNA
Babai dhe vëllai në burg në Greqi/ Del fotoja e mostrës

Ky është mostra që vrau dhe groposi të miturin në Fier.  Fotoja është publikuar nga gazetari Arsen Rusta dhe raportohet se ky është 38-vjeçari, Klodian Çalamani.

Çalamani ka  rrëmbyer fëmijën e fqinjit të tij mesditën e sotme, duke e vrarë  me lopatë dhe e groposur më pas në oborrin e shtëpisë e tij.

38-vjeçari njihet si problematik në zonë, pijanec dhe përdorues I lëndëve narkotike. Më herët ka qenë I dënuar me 4 vite burg, për rrëmbimin e një 16 vjecareje.

Ai jetonte i vetëm pasi prindërit i kishte të divorcuar. Mamaja ishte e martuar në Maqedoni ndërsa babai dhe vëllai në burg në Greqi./CNA.al

Lajmet e fundit nga